Rádi Vás přivítáme u nás v nově zbudovaném trampolínovém centru v městské části Střekov ve městě Ústí nad Labem. Veškeré komponenty sportovní plochy od konstrukce, přes pružiny po sportovní i závodní plachty, jsou vyrobeny v Čechách. Dopadový Bag jsme dovezli od našich jižních sousedů, z Rakouska, abychom zajistili kvalitu a především bezpečnost. O tu Vaší se stará tým trenérů, kteří se každý měsíc účastní školení ze zdravovědy, metodiky cvičení s dětmi a průběžného zdokonalování v saltech na trampolínách. Doprovodu skákajících rádi nabídneme posezení na galerii s dobrou kávou, zákuskem, teplou pizzou či teplým čerstvým toastem. Při tom všem je doprovod stále v kontaktu se skákajícími.

Přijďte si k nám odpočinout od běžných každodenních úkolů a nebojte se nám svěřit své poklady (opravdu myslíme Vaše děti). Moc se těšíme na Vaši návštěvu.

Že myslíme na Vás všechny, kteří se chcete věnovat pohybu, svědčí struktura trampolín:

  1. Supertramp – 1 ks – vysoce výkonnostní trampolína pro náročné triky, jediná v ČR
  2. Eurotramp – 5 ks – vysoce výkonnostní trampolína se závodními parametry
  3. Base trampolin – 41 ks – sportovní trampoliny pro běžné uživatele s dostatečným výkonem i pro výuku pokročilých, ale i možností pro skupinové soutěže
  4. Boční trampoliny – 10 ks – určeno pro běžné uživatele k provádění různých triků
  5. Saltová dráha – 1 ks – určeno pro sadu triků v řadě a pro gymnasty
    Dopadový nafukovací Bag