Mohu dorazit bez předchozí rezervace, nebo je rezervace nutná?
Rezervace termínu návštěvy. Na rezervačním systému stále pracujeme. V současné době je možné navštívit naší arénu bez rezervace a díky naší kapacitě 75 skákajících. Děkujeme za pochopení.

Můžu na jeden lístek využít všechny atrakce?
Všechny trampolíny můžete využít v rámci jednoho vstupného. Další atrakce ve Střekovské Aréně si musíte zakoupit zvlášť, vždy však na jednom místě-na recepci. Jednotlivé trampolíny nelze rezervovat.

Co se stane, pokud přijdu později, než jsem si rezervoval?
Pokud kapacita arény dovolí, budete vpuštěni bez jakýchkoliv problémů. Pokud bude plná kapacita, počkáte, až se uvolní, nebo si zarezervujete náhradní termín.

Pokud člen naší skupiny nedorazí-dostane zpět peníze?
Pokud máte placeno předem, placený vstup Vám nepropadá, ale najdeme pro Vás náhradní termín, který Vám bude vyhovovat. Vstupné zpět vzhledem k EET nevracíme.

Existuje minimální/maximální věk omezující vstup do arény?
Naše doporučení pro minimální věk je 6 let, kdy může návštěvník skákat sám bez doprovodu. Dítě od 4 let do 6 let může na trampolíny pouze s doprovodem jednoho z rodičů. V tomto případě platí pouze rodič vstupné 18+.
V horní věkové hranici nejsou žádná omezení. Pokud můžete přijít po svých, můžete také skákat!

Musí rodiče jako doprovod dětí platit vstupné?
Rodiče, kteří pouze doprovázejí své děti a neskáčou, neplatí vstup. Můžete si vychutnat nápoje a občerstvení u nás na baru, nebo si jen tak sednout a odpočívat.

Potřebují děti podpis svých rodičů pro návštěvu Střekov Arény?
Pokud nás bude chtít navštívit dítě do věku 15.let bez doprovodu plnoleté osoby, která za dítě bude ručit, potřebujeme podpis rodičů na našem formuláři, kde souhlasí s návštěvou svého dítěte v našem centru. Ten najdete na našich webových stránkách v sekci „formuláře“. Děti do 10 let doprovod odpovědné osoby mít musí.

Existují slevy pro zdravotně handicapované návštěvníky?
K dispozici jsou slevy pro děti a dospělé se zdravotním postižením, pokud jsou držiteli průkazu B. Cena vstupenky bude snížená o 20% z běžné ceny vstupenky na daný rezervovaný termín.Slevu návštěvník uplatní na recepci, kde zdravotní handicap prokáže průkazkou ZTP nebo ZTP/P.

Jaká je maximální hmotnost návštěvníka?
Maximální hmotnost návštěvníka je 110 kg. Vyšší hmotnost není bohužel z bezpečnostních důvodů povolena.

Je nutné nosit v aréně protiskluzové ponožky?
Bezpečnostní protiskluzové ponožky jsou návštěvníci trampolín povinni nosit. Důvodem je bezpečnost při skákání a pohybu po profesionálních trampolínách. Ponožky určené přímo na tento sport si můžete zakoupit u nás v hale Střekov aréna Ústí nad Labem.

Jaké je nejvhodnější oblečení do arény?
Po návštěvnících požadujeme aby se po trampolínách pohybovali ve sportovním a pohodlném oblečení. Ujistěte se, že na těle nebo oděvu nejsou žádné předměty, které nejsou při skákání na trampolínách povoleny, např. šperky, spony, pásy, přezky, klíče, mobilní telefony nebo podobně. Kapsy kalhot by měly být prázdné. Ohledně obutí – zde vyžadujeme protiskluzové ponožky. Pokud nemáte své, je možné je zakoupit u nás na recepci.

Máte k dispozici sprchy a skříňky?
Ano, máme uzamykatelné šatny a skříňky. Klíčky od nich dostanete při příchodu na recepci, kam je po převlečení do sportovního oblečení opět vrátíte. Do arény si klíče z bezpečnostních důvodů brát nesmíte. Po ukončení aktivit si klíče opět vyzvednete na recepci.
Sprchy jsou k dispozici pro dámy i pro pány odděleně.

Mohu si přinést vlastní nápoje a občerstvení?
Chcete-li uhasit žízeň a zahnat hlad, je pro Vás k dispozici bar s velkým výběrem nápojů a malým studeným i teplým občerstvením.

Mohu do arény přinést kameru či fotoaparát?
Ano, můžete, ale nemáte povoleno natáčet /fotografovat, když skáčete. Fotografovat/natáčet vás může doprovod, pokud se nenachází na plochách trampolín.

Je možné slavit v aréně večírek či narozeninovou oslavu?
Ano, a budeme velmi rádi, pokud si jako místo oslavy vyberete na Střekovskou Arénu. Rezervujte si přes naše stránky narozeninový prostor a napište prosím počet účastníků. Upozorňujeme, že skákání pod vlivem alkoholu a drog je u nás zakázáno. Takže se zdržte alkoholických nápojů před návštěvou Arény.

Co ještě musím řešit před návštěvou Střekov Arény?
Pokud trpíte zdravotními problémy, jako jsou astma nebo dokonce problémy se srdcem atd., poraďte se předem s lékařem. Těhotné ženy by se také mněly poradit s lékařem o riziku při skákání na trampolínách.
Upozorňujeme, že skákání pod vlivem alkoholu nebo drog je výslovně zakázáno.

Mohu přivést svého psa do arény?
Jelikož v areálu podáváme potraviny, podle pravidel hygieny a dobrých vhodných podmínek zvířat (především hluk) bohužel zvířata nejsou povolena a musí čekat venku.